Úvod » Sponzoři a partneři

Sponzoři a partneři

publikováno 29.05.2014 (aktualizováno 18.09.2015)

IK-REALFIN - Igor Kraicz je našim významným sponzorem, který se zabývá finančním poradenstvím. Poradí Vám tu nejvýhodnější půjčku, hypotéku, pojištění nebo kam investovat své úspory. Není důležité kolik vyděláme, ale kolik dokážeme ušetřit.

Na provoz klubu významně přispěl soukromý podnikatel Ing. Jaroslav Schön, který nabízí služby znalce v oboru stavebnictví, konkrétně se zaměřuje na kominictví. Kromě této činnosti provádí i čištění, kontroly a revize spalinových cest.

Klubu přispěl i pan Zdeněk Fojtů. Jeho firma nabízí maloobchod i velkoobchod hutního materiálu: střešní krytina (LINDAB), trubky, barevné kovy, plechy, plochá, tažená ocel, jákly a úhelníky. Dále provádí zámečnické práce, kovovýrobu, žárové a galvanické zinkování.

Firma GVS Plast s.r.o. se zabývá zpracováním a výrobou plastů. Konkrétně vyrábí plastová potrubí, míchadla, nádrže a žumpy. Dále také potrubářskými a zámečnickými pracemi, včetně montování zařízení z plastů.

Firma KONTEKA s.r.o. se specializuje na zpracování výrobní dokumentace ocelových konstrukcí hal, průmyslových lávek, schodišť, žebřů a potrubních systémů.Součástí projektu je i zpracování statistického výpočtu, kusovníku a přesný výkaz spojovacího materiálu.

Firma DDsport  je přední český výrobce dresů a sportovního oblečení. Specializuje se především na fotbalové dresy, hokejové dresy, florbalové dresy a mnoho dalších. Kromě výroby dresů se také zaměřuje na vývoj střihů a materiálů, které konzultuje a testuje s předními sportovními kluby. Jednání se zákazníkem a kvalita dresů jsou příkladné, a my můžeme děkovat za dresy Bisonů.

Kategorie: florbal

Návštěv: 34020
Dnes: 4

Naši sponzoři a partneři

« 12 / 2018 »
17181920 212223
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery

Váš preferovaný styl střelby?

jedině tahem!
27 (55,1%)