Úvod » Články

Poslední turnaj sezóny pouze za bod, ale pohár k tomu!

publikováno 24.04.2016 (aktualizováno 25.04.2016)

Poslední zápas této sezóny se hrál v neděli 24. 4. znovu ve Velké Bystřici. Hned v 8 ráno čekal Bisons pořádající Droždín a po jedno-zápasové pauze rezervní tým FBS TEMPISH Olomouc C.

vs FBC Droždín  1:1 (0:0, 0:0, 1:1)

Zajímavé utkání čekalo hned na úvod, protože Droždín zaznamenal výrazné zlepšení ve výsledcích. Tento zápas byl převážně soubojem brankářů. Martin Levinský potvrdil formu z posledních zápasů, kdy se blýskl několika skvělými zákroky. Do poslední třetiny se hrálo bezgólově s několika šancemi na obou stranách. Ve druhé třetině se nepovedlo ani jednomu týmu využít výhodu přesilové hry. Početní výhodu se podařilo využít až v poslední třetině, ovšem soupeři. Odpověď ale naštěstí přišla hned 7 vteřin po gólu soupeře, když míček propálil do branky MIlan Hnízdil. V závěru zápasu už další branky nepadly, a tak se v tomto utkání skromném na góly body dělily.

vs FBS TEMPISH Olomouc C  3:6 (1:0, 1:4, 1:2)

Druhý zápas nastoupil do brány David Pečinka a neměl moc lehký úkol. Olomouc byla daleko běhavější a dravější a Bisons se dařilo držet krok se soupeřem pouze první třetinu. Do vedení dostal Přerov Jirka Štěpánek, když jej našel Netočný. Začátek druhé třetiny se začínalo hrát v oslabení, které se podařilo soupeři využít a vyrovnat. Soupeř se tak  chytnul a přidal další dvě branky. Snížení sice přišlo, když Martin Jochec zpoza brány nastřelil míček před bránu, kde si jej brankář srazil do vlastní sítě. Přesto ale soupeř znovu utekl na rozdíl dvou branek. Ve třetí třetině probíhal stejný scénář, a skóre už bylo hrozivě vysoko - 2:6. Snížit se povedlo až kupodivu v oslabení, když Ondřej Fojtů našel rozběhnutého Adama Schöna, který míček ze vzduchu pěkně napálil do brány. V závěru zápasu se sice povedlo na soupeře vyvinout tlak, ale to už bylo pozdě. Tento turnaj se bodově nevyvedl, nicméně jak již bylo zmíněno minule, první místo bylo jisté, a tak si Bisons mohli vychutnat předání poháru za první místo.

Sestava: Levinský (G), Pečinka (G), Vojáček, Šmotek, Fojtů, Kubík, Hradilík, Hnízdil, Schön, Cagášek, Jochec, Šimanský, Štěpánek, Netočný

Kategorie: florbal

Návštěv: 38840