Úvod » Články

V Přerově získány 3 body

publikováno 22.03.2017

18. března byl pro Bisons významný den, protože netradičně v odpoledních hodinách pořádali domácí turnaj v Přerově, na který se všichni těšili. V prvním zápase mohli diváci vidět bitvu o udržení s týmem FBC Cannibals Lipník a v druhém zápase další regionální souboj s týmem FBC Hranice B.

vs FBC Cannibals Lipník  4:3 (3:0, 0:1, 1:2)

Úvodní zápas tedy čekal diváky souboj týmů ze spodního patra tabulky. K tomuto důležitému zápasu šel do brány Jakub Štursa. Během první třetiny v obraně Bisons nevznikaly větší problémy, a tak domácí udeřili. Během necelých dvou minut Bisons vedli již 3:0! Prvně se trefil po nahrávce Šimanského Adam Schön, následně kapitán Šmotek, a do třetice Daniel Cagášek. Druhá třetina přinesla nezáživnou hru, hlavně díky sérii vyloučení na obou stranách. Hra byla rozkouskovaná a žádný z týmu si neužil početní výhodu příliš dlouho, kvůli vyloučením na své straně. Až ke konci přesilové hry Lipníka se hosté prosadili. Třetí třetina začala lépe pro Bisons, kdy se po krásné kombinační akci prosadil podruhé Cagášek. Další šance už Bisons neproměnili a nadále už se do tabulky střelců zapisoval pouze soupeř, který snížil na rozdíl jediného gólu. Konec třetiny už Bisons v poklidu dohráli ve hře 4 na 3, a tak se mohly slavit důležité body.

vs FBC Hranice B  1:7 (0:4, 0:0, 1:3)

Druhý zápas čekal Bisons rezervní tým z Hranic, které do boje vedl skvěle hrající Hloch. Začátek zápasu Bisons vůbec nevyšel, když se po individuální chybě prosadili hosté. Hraničtí byli na hřišti všude dříve, a tak zaslouženě spustili svůj brankostroj. Po první třetině už vedli 4:0! Druhá třetina góly nepřinesla na onou stranách, ale zlepšení ve hře dopředu Bisons bylo minimální. Ve třetí třetině už soupeř kontroloval hru, snižoval akorát tvrdou střelou Ondra Šmotek. Bisons tak schytali debakl 7:1 a zakončení sezóny je čeká na apríla v Libině.

Sestava: Štursa (G), Pečinka (G), Šmotek (c), Fojtů, Vojáček, Jochec, Cagášek, Hradilík, Schön, Petřík, Netočný, Adamík, Havlíček, Brumlík, Hnízdil, Brumlík, Levinský

Kategorie: florbal

Návštěv: 38840